Petek Temizleme

Petek temizleme uygulamasının yapılması peteklerden elde edilen verimin artması ve ekonomik açıdan oldukça önemlidir. Oldukça kolay ve hızlı bir şekilde yapılan bu işlemin senede en az bir defa yaptırılması halinde doğal gaz faturalarından gözle görülür bir tasarruf edebilirsiniz. Malatya petek temizleme bu konuda müşteri memnuniyet esaslı olarak hizmet vermektedir.

Petek Temizleme Nasıl Yapılır?

Petek temizleme
 yapılırken petekler kesinlikle sökülmez. Evde tadilat oluşturacak herhangi bir işlem yapılmaz. Öncelikle tesisat ve kombi kontrol edilerek gereken bir tamirat varsa yapılır. Petek temizleme firması cihazı banyoya veya balkona koyarak evde herhangi bir kirletmeye yol açmaz.

Malatya Petek Temizleme Faydaları
–  Faturalarda tasarruf sağlar.
– Peteklerin ısı sıcaklığı tesisatın verimli çalışmasıyla dengeli olarak dağılarak kolay ısınma sağlar
– Kombi ve tesisatın ilk günkü şekline gelmesiyle birlikte kullanım ömrü uzar. Böylelikle kombi ve tesisat daha sessiz çalışır.

Giderler için banyo veya tuvaletlere boru uzatılır. Kalorifer tesisatının bir girişinden cihaz bağlanarak diğer girişinden gidere boru uzatılır. Böylelikle tesisat içerisinde oluşan kir, tortu, ve çeperler temizlenerek tesisatın verimliliği artırılır. Petek temizleme firması bu işlemleri genellikle 1-2 saat kadar sürede yapmaktadır.